logo

Pilne Zachodniopomorskie uzdrowiska czekają na kuracjuszy! Zachodniopomorskie: SzczepimySię! Szczepienie na Netto Arenie – zamiast w szpitalu na Pomorzanach Szczepienie przeciwko COVID-19 - ważne informacje Ministerstwa Zdrowia Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Czasowe zamknięcie oddziału chorób wewnętrznych w szpitalu "Zdroje" w Szczecinie

02.03.2017

 

Oddział Chorób Wewnętrznych w szpitalu w Zdrojach przy ul. Mącznej 4 w Szczecinie z powodu braku lekarzy wstrzymuje do końca kwietnia przyjmowanie pacjentów.

Wniosek Dyrekcji Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki zdrowotnej „Zdroje Szpitala o czasowe zaprzestanie działalności leczniczej w zakresie oddziału chorób wewnętrznych pozytywnie zaopiniował Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ. Warunkiem czasowego zamknięcia oddziału jest zapewnienie konsultacji internistycznych dla pacjentów przyjmowanych w ramach izby przyjęć oraz w ramach hospitalizacji, zgodnie z zapisami Ogólnych Warunków Umów i wymogami kompleksowości leczenia.

Wicewojewoda Marek Subocz zwrócił się do dyrektorów szczecińskich szpitali o przyjmowanie dodatkowych pacjentów w prowadzonych przez nich placówkach.

Zobacz także:
Komunikat na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności