logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Rozpoczyna się modernizacja Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Koszalinie

13.04.2017

W okresie od 1 maja 2017 r. do 14 października 2017 r. w budynku Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 2014 A, planowana jest inwestycja. W placówce będą wykonywane następuje prace: termomodernizacja, renowacja pokrycia dachu i elewacji, prace izolacyjne i elektryczne, przebudowa poczekalni oraz rejestracji dla pacjentów, przebudowa sanitariatów i instalacji hydrantowej.
Jednocześnie Dyrektor Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ w Koszalinie zapewnił, że realizacja powyższej inwestycji odbędzie się z zapewnieniem jak najmniejszej uciążliwości dla pacjentów.  

Wydział ds. Służb Mundurowych ZOW NFZ

Wszystkie aktualności