logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Lepsze warunki dla pacjentów Kliniki Psychiatrii PSK1 przy ul. Broniewskiego w Szczecinie

16.02.2018

W Klinice Psychiatrii Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie przy ul. Broniewskiego zakończył się drugi etap prac modernizacyjnych. Do użytku oddano całkowicie odnowione  sale szpitalne, izbę przyjęć wraz z zapleczem i wyposażeniem, zaplecze sanitarne oraz windy. Powstał też łącznik między dwoma budynkami szpitalnymi: obecnie zmodernizowanym i wyremontowanym wcześniej. Dla pacjentów z zaburzeniami psychicznymi, komfortowa, estetyczna przestrzeń, w której się leczą, ma ogromne znaczenie.

Druga część modernizacji szpitala psychiatrycznego kosztowała 6,3 mln złotych. Klinikę czeka jeszcze przebudowa i remont budynku głównego, w tym oddziału rehabilitacji dziennej. Prace mają się rozpocząć w marcu br. i potrwać do września 2018 roku.

Zobacz więcej:

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności