logo

Pilne Zachodniopomorskie: SzczepimySię! Szczepienie na Netto Arenie – zamiast w szpitalu na Pomorzanach Szczepienie przeciwko COVID-19 - ważne informacje Ministerstwa Zdrowia 989 - całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

07.09.2018

Aktualizacja 09.10.2018

Mielno. Szczepienia dla mieszkańców Gminy Mielno, którzy ukończyli 65. rok życia. Zabiegi będą przeprowadzane do 30 listopada, od poniedziałku do piątku, w godz. od 9:00 do 13:00 i od 15:00 do 17:00 w gabinecie ZOZ „MED-CARE” Sp. J. L. Kosiński, W. Kosiński w Ośrodku Zdrowia w Mielnie (ul. B. Chrobrego 9). Przy zapisie wymagany jest dowód osobisty. Istnieje możliwość rejestracji pod nr tel. 94 316 65 15. Ilość szczepień jest ograniczona. Szczegóły na stronie Urzędu Miejskiego.
Zobacz więcej - otwórz link

Darłowo. Szczepieniami objęci są mieszkańcy zameldowani w Gminie Darłowo, którzy skończyli 65 lat. Wymogiem udziału jest złożenie deklaracji udziału w programie w Urzędzie Gminy Darłowo przy ul. Dąbrowskiego 4. Realizatorem bezpłatnych szczepień jest Przychodnia Lekarska przy ul. M.C. Skłodowskiej 32 w Darłowie.
Zobacz więcej – otwórz link

Police. Na bezpłatne szczepienia przeciw grypie mogą się zgłaszać osoby zamieszkałe na terenie gminy Police, które ukończyły 65. rok życia. Program realizowany jest w trzech podmiotach: „POLVITA”, „Consulta” oraz „Medika”. Więcej szczegółów odnośnie placówek, w których wykonywane są szczepienia – na stronie Urzędu Miejskiego.
Zobacz więcej – otwórz link

Barlinek. Osobami uprawnionymi do bezpłatnego szczepienia przeciwko grypie są osoby, które w 2018 r. ukończyły lub ukończą 65 lat i są na stałe zameldowane na terenie Miasta i Gminy Barlinek. Szczepienia będą się odbywać do 30 listopada 2018 r. w poradni kardiologicznej w szpitalu w Barlinku przy ul. Szpitalnej 10. Zarejestrować się można osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 95 74 61 811. Ilość szczepień ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz więcej - otwórz link

Koszalin. Szczepieniami objęci są mieszkańcy Koszalina powyżej 65 roku życia (tj. osoby, które urodziły się do końca 1953 roku). Więcej szczegółów i lista placówek, w których będą wykonywane szczepienia – na stronie Urzędu Miejskiego.
Zobacz więcej – otwórz link

Świnoujście. Bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców Świnoujścia będą realizowane do 30 listopada 2018 r. Program skierowany jest dla osób, które ukończyły 60. rok życia. Na szczepienie należy się zgłaszać do Izby Przyjęć w Szpitalu Miejskim w Świnoujściu przy ul. Mieszka I 7. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Szczegółowy harmonogram przyjęć pacjentów znajduje się na stronie szpitala.
Zobacz więcej – otwórz link

Szczecin. Darmowe szczepienia przeciwko grypie i jej powikłaniom rozpoczną się w mieście 24 września. Będzie mogło z nich skorzystać ponad 10, 5 tysiąca osób, które ukończyły 65 rok życia (tj. urodziły się do końca 1953 roku) i są zameldowane w Szczecinie. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Program jest finansowany przez Gminę Miasto Szczecin. Więcej szczegółów i lista placówek, w których będą wykonywane szczepienia – na stronie Urzędu Miasta oraz w BIP.
Zobacz więcej – otwórz link       Biuletyn Informacji Publicznej - otwórz link

Kołobrzeg. Darmowe szczepienia dla mieszkańców Gminy Miasto Kołobrzeg, którzy ukończyli 67. rok życia rozpoczną się 24 września. Zapisy trwają do 20 września w gabinecie lekarskim POZ przy Chirurgicznej Izbie Przyjęć Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, tel. 94 35 30 356. Należy mieć przy sobie dowód osobisty. Ilość szczepień ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły na stronie internetowej Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu
Zobacz więcej - otwórz link 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności