logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Bezpłatne badania urologiczne i mammograficzne w stargardzkim szpitalu

12.10.2018

Październik to miesiąc walki z rakiem. W powiecie stargardzkim odbędzie się cykliczna impreza pn. XIV Powiatowy Miesiąc Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia. Organizator zapewnił 100 bezpłatnych badań urologicznych  dla kobiet i mężczyzn oraz 100 bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku 40-49 lat oraz w wieku 70+. Rejestracja odbywa się pod nr tel. 553 367 039 w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8-11, a we wtorki i czwartki w godz. 11-14.

Badania urologiczne  dla kobiet i mężczyzn będą wykonywane w poradni urologicznej szpitala powiatowego w Stargardzie (wejście K25, poziom I) w dniach 20 i 27 października. Do przeprowadzenia badań wymagany jest dowód osobisty.

Badania mammograficzne dla kobiet w wieku 40-49 lat oraz w wieku 70+ odbędą się w pracowni mammograficznej szpitala w Stargardzie (wejście A27, pierwsze piętro).  

Zobacz więcej:

Radio Stargard, Bezpłatne badania urologiczne i mammograficzne – otwórz link do informacji

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności