logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii w Szczecinie zaprasza na wykład poświęcony depresji

20.02.2019

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii prowadzi cykl wykładów związanych z tematyką zdrowia psychicznego i występujących zaburzeń (lęki, fobie, depresja, anoreksja, bulimia, schizofrenia, uzależnienia itp.). Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, w piątek, 22 lutego, o godzinie 18.00 w siedzibie Instytutu przy ul. Królowej Korony Polskiej 26/1a w Szczecinie odbędzie się wykład zat. „Czy o depresji można mówić z optymizmem. Wykład poprowadzi  dr n. med. Elżbieta Prajs - lek. psychiatra, psychoterapeuta. 
Wstęp na wykład jest wolny, ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc drogą e-mail: kontakt@zip.org.pl lub telefonicznie,  tel.  91 422 60 60.

Źródło: Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii

Wszystkie aktualności