Narodowy Fundusz Zdrowia - Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki w Szczecinie obrazek

Pilne 800 137 200 - ten numer warto zapamiętać. Twoja pomoc medyczna, gdy przychodnia POZ jest zamknięta Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Dzieci ze szkół szpitalnych potrzebują wsparcia. Możesz pomóc

12.02.2020

Dzieci pobierające naukę podczas pobytu w szpitalu potrzebują wsparcia w postaci atrakcyjnych pomocy dydaktycznych: np. piasku kinetycznego, pianki z brokatem czy tęczowego papieru. Te rzeczy są potrzebne, by umilić im czas spędzany w oddziale  szpitalnym, zachęcić do nauki i zabawy.  Karolina Gołdyn z Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie przekonuje, że chore dzieci potrzebują atrakcyjnych pomocy, kolorowych i ciekawych. Zapewne ma rację.

Zbiórka produktów potrwa do końca marca. Można je przynosić do dziekanatów szczecińskich uczelni: Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Administracji Publicznej oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej.

  • Radio Szczecin. Dzieci ze szkół szpitalnych potrzebują wsparcia. Możesz pomóc  otwórz >>>

Biuro prasowe ZOW NFZ
Źródło: Radio Szczecin

Wszystkie aktualności