logo

Pilne Zachodniopomorskie: SzczepimySię! Szczepienie na Netto Arenie – zamiast w szpitalu na Pomorzanach Szczepienie przeciwko COVID-19 - ważne informacje Ministerstwa Zdrowia 989 - całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Zmiana godzin pracy Mobilnego Punktu Pobrań w Szpitalu Klinicznym na Pomorzanach w Szczecinie

16.05.2020

Szpital Kliniczny na szczecińskich Pomorzanach informuje, że od poniedziałku 18 maja zmieniają się godziny pracy Mobilnego Punktu Pobrań (MPP).

  • poniedziałek-piątek: godz. 15.15-18.15
  • sobota-niedziela       godz. 10.00-13.00

Szpital przypomina, że testy w 12 dniu kwarantanny są DOBROWOLNE. Osoby, które zdecydują się na wykonanie testu w SPSK2, mają obowiązek wcześniej się zarejestrować.

  • OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA tel. 606 987 235
    czynna poniedziałek-piątek, godz. 8.00-18.00 (w weekend NIE DZIAŁA)

Wymazy nie są pobierane osobom, które zgłoszą się do MPP bez wcześniejszej rejestracji. Szpital prosi o NIEPRZYJEŻDŻANIE do szpitala celem pobrania wymazu „ z biegu” – jest to niemożliwe, a zaburza organizację pracy MPP i badania u osób, które są już umówione.

Mobilny Punkt Pobrań (MPP) znajduje się przy głównej bramie prowadzącej na teren szpitala, od ul. Św. Józefa – wjazd po prawej stronie, przed szlabanem. Punkt jest oznakowany tabliczkami informacyjnymi.
W umówionym dniu i godzinie pobrania wymazu osoba przebywająca na kwarantannie podjeżdża pod MPP samochodem, zatrzymuje się przed nim, NIE WYSIADA Z NIEGO - uchyla okno i czeka. Na podstawie dowodu tożsamości personel MPP weryfikuje tożsamość zgłaszającej się osoby, a następnie pobiera wymaz. Całość procedury zajmuje ok. 15 minut. Po pobraniu wymazu – samochód odjeżdża.

Źródło: SPSK2 w Szczecinie

 

Wszystkie aktualności