logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Co nowego w przychodniach, szpitalach

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tęcza” z przedszkolem specjalnym i Środowiskowym Domem Pomocy

11.12.2015

Stowarzyszenie „Tęcza”, które rok temu przeniosło się do całkowicie wyremontowanego obiektu po byłym Klubie Studenckim „Kontrasty”, uruchomiło tam dwie kolejne funkcjonalności: przedszkole specjalne oraz Środowiskowy Dom Samopomocy.

Przedszkole jest bezpłatne dla maluchów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Środowiskowy Dom Samopomocy to placówka dla osób dorosłych, niepełnosprawnych intelektualnie oraz ruchowo.

„Tęcza” zapewnia swoim podopiecznym opiekę lekarską, psychologiczną i dydaktyczną; dba też o ich rozwój fizyczny i zachowanie sprawności.

Zobacz więcej:

 Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

 

Wszystkie aktualności