Drukuj

Szczepienia przeciw Covid-19

Nabór uzupełniający w sprawie wyłonienia podmiotu, który zorganizuje i przeprowadzi szczepienia przeciwko wirusowi SARS -CoV-2 przez zespoły wyjazdowe w miejscach zamieszkania/pobytu pacjentów

08.02.2021

Nabór uzupełniający w sprawie wyłonienia podmiotu, który zorganizuje i przeprowadzi szczepienia przeciwko wirusowi SARS -CoV-2 przez zespoły wyjazdowe w miejscach zamieszkania/pobytu pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia samodzielne dotarcie do punktu szczepień i nie mogą skorzystać z transportu zapewnionego przez jednostki samorządu terytorialnego na odrębnych zasadach.

Ogłoszenie Dyrektora Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 8 lutego  2021 r. - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza podmioty wykonujące działalność leczniczą do udziału w Narodowym Programie Szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 do wzięcia udziału w naborze uzupełniającym.  
Zadaniem podmiotów będzie przeprowadzenie szczepień na terytorium województwa zachodniopomorskiego w miejscu przebywania  pacjenta zgodnie z następującymi zasadami i wymaganiami.

Treść ogłoszenia, pdf 

Załącznik do ogłoszenia, pdf

Formularz zgłoszeniowy - zespoły wyjazdowe, xlsx (plik należy najpierw zapisać na dysku!)

Wszystkie aktualności