logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Komunikat dot. przekazywania danych z zakresu list oczekujących dla świadczeń wykazywanych w Centralnej Bazie Endoportezoplastyk

09.04.2018

W związku z wprowadzaniem nowego modelu Centralnej Bazy Endoprotezoplastyki ZOW NFZ informuje, że dla świadczeń wykazywanych w bazie CBE i realizowanych od 1 stycznia 2018 r., do  komunikatu dotyczącego świadczeń szpitalnych (SWIAD) należy dołączyć dane z zakresu list oczekujących.

Dane te będą podlegały walidacji polegającej m.in. na sprawdzeniu,  czy w przypadku wykonania endoprotezoplastyki pierwotnej stawu biodrowego przekazane zostały dane dotyczące wpisu na listę oczekujących.

Po uruchomieniu nowego modelu bazy CBE, wszystkie ankiety nieposiadające wyżej wymienionej informacji zostaną zweryfikowane negatywnie.

 

Wydział Spraw Świadczeniobiorców

Wszystkie aktualności