Drukuj

Dla świadczeniodawcy

PFRON zaprasza na seminarium poświęcone wstępnej wersji modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy

22.08.2018

Państwowy Fundusz Rehabilitacji osób Niepełnosprawnych zaprasza na konsultacje społeczne wstępnej wersji modelu rehabilitacji kompleksowej, umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy. Konsultacje, w formie seminarium, odbędą się 30 sierpnia w Gdańsku, w ramach  projektu realizowanego od początku bieżącego roku przez PFRON we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych  i Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym. Projekt ma na celu przygotowanie i przetestowanie modelu kompleksowej rehabilitacji, w ramach którego osoby po przebytym leczeniu szpitalnym będą mogły skorzystać równolegle z zestawu świadczeń o charakterze medycznym, psychologiczno-społecznym oraz zawodowym co znacznie skróci okres rekonwalescencji i ułatwi podjęcie lub powrót do aktywności społecznej i zawodowej. Jest to nowatorskie na gruncie polskim rozwiązanie, mające na celu podniesienie jakości i skuteczności rehabilitacji osób zagrożonych niepełnosprawnością lub już nią dotkniętych, tak aby mogły aktywnie uczestniczyć w życiu.
Seminarium odbędzie się 30 sierpnia br. w Gdańsku o godz. 10.00.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 sierpnia pod adresem http://pfron2018.systemcoffee.pl/; liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie udziału wraz z podaniem lokalizacji zostanie przekazane drogą mailową. Zgłoszenie należy złożyć poprzez formularz http://pfron2018.systemcoffee.pl/ oraz na adres e-mail: dkapala@pfron.org.pl (imię i nazwisko, instytucja/organizacja, numer telefonu).

Szczegóły seminarium znajdują się w załączonym zaproszeniu oraz programie.

Źródło: Oddział Zachodniopomorski PFRON

 

Wszystkie aktualności