Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Zapraszamy do udziału w Dniach Spirometrii 2018!

30.08.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1- 6 października odbędą się Polskie Dni Spirometrii. Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu poprzez zorganizowanie bezpłatnych badań spirometrycznych. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło przewodnie zat. „Oddychaj czystym powietrzem”.

Koordynatorem akcji jest Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP. Podmioty zainteresowane udziałem w akcji proszone są o zarejestrowanie się na stronie internetowej Federacji i wypełnienie formularza rejestracyjnego. Lista zarejestrowanych placówek tworzona jest na bieżąco i widoczna w zakładce Lista placówek 2018.

Świadczeniodawcy zarejestrowani do dnia 7 września 2018 r. do godz. 20 otrzymają pakiet materiałów promocyjnych złożony z koszulek, plakatów i ulotek. Podmioty zarejestrowane po tym terminie, proszone są o samodzielny wydruk materiałów informacyjnych.

Dni Spirometrii 2018 objęte są patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Wojskowego Instytutu Medycznego i Narodowego Funduszu Zdrowia.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową głównego organizatora – otwórz link do informacji.

Biuro Prasowe ZOW NFZ

Wszystkie aktualności