Drukuj

Dla świadczeniodawcy

Zapraszamy w środę 11 grudnia na bezpłatne szkolenie dotyczące obsługi zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

10.12.2019

Szkolenie ZOW NFZ dotyczące wdrożenia systemu eZWM wspierającego proces obsługi „Zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne”: środa, 11 grudnia  w Szczecinie

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące wdrożenia systemu eZWM wspierającego proces obsługi „Zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne”. Do udziału w szkoleniu zapraszamy szczególnie lekarzy, pielęgniarki oraz realizatorów zleceń, a także osoby odpowiedzialne za techniczną i informatyczną obsługę podmiotu wystawiającego i realizującego „Zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne”. 

Szkolenie odbędzie się  w środę 11 grudnia 2019 roku w godzinach 12.00 - 15.00 w siedzibie ZUS w Szczecinie przy ul. Matejki 22 (w sąsiedztwie kompleksu handlowego Galaxy), sala 160, p. 1.
Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy przesyłać do 11 grudnia na adres e-mail: justyna.juchniewicz@nfz-szczecin.pl podając: imię i nazwisko uczestnika szkolenia oraz nazwę i adres podmiotu, który reprezentuje.

Przypominamy jednocześnie, że od 1 stycznia 2020 r. nastąpi pełne wdrożenie systemu eZWM, zmieniające zasady wystawiania, weryfikacji i realizacji „Zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne”. Komunikat w tej sprawie został zamieszczony dnia 29.11.2019 r. na stronie internetowej ZOW NFZ - otwórz  

Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej ZOW NFZ

Wszystkie aktualności