logo

Pilne TPK - Teleplatforma Pierwszego Kontaktu - Twoja pomoc medyczna wieczorem, w nocy i całodobowo w dni wolne od pracy Zobacz, jak zarejestrować się na szczepienie! Rejestracja poszczególnych grup wiekowych Czekasz na szczepienie w punkcie szczepień? Pamiętaj o dystansie i maseczkach Zgłoś się na szczepienie przez formularz – zostaniesz sprawniej obsłużony Zamknij

Dla pacjenta

Drukuj

Badania profilaktyczne

Już 25 poradni przyłączyło się do akcji Dzień Kobiet z cytologią! Panie zapraszamy na badanie!

07.03.2019

Zobacz gdzie będzie Dzień Kobiet z cytologią! - otwórz link

Już 25 poradni ginekologiczno położniczych w całym województwie będzie przyjmować kobiety w dniu ich święta na badanie cytologiczne bez konieczności wcześniejszego umawiania się. Okazją ku temu jest Dzień Kobiet i szczególna potrzeba zwrócenia uwagi na znaczenie badania cytologicznego dla zdrowia kobiet oraz w zabieganiu chorobie nowotworowej.

8 marca, w wyznaczonych godzinach, panie będą oczekiwane w 16 poradniach ginekologiczno - położniczych: w Barlinku, Chojnie, Dębnie, Gryficach, Goleniowie, Kamieniu Pomorskim, Myśliborzu, Przecławiu, Przybiernowie, Szczecinie i Świnoujściu.

Świętowanie potrwa trochę dłużej, bo do akcji w następnym tygodniu przyłączyły się kolejne poradnie ze Szczecina, a także z Mieszkowic, Pyrzyc, Polic i Złocieńca. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji. Na zdrowie!

 

Biuro Prasowe ZOW NFZ

 

Wszystkie aktualności