Drukuj

e-dokumentacja medyczna

Szkolenia z EDM - nowy harmonogram szkoleń dla podmiotów POZ i AOS oraz rozpoczęcie IV tury rejestracji na szkolenia dla szpitali

14.09.2020

aktualizacja komunikatu z dnia 02.09.2020

Szkolenia CEZ - Centrum e-Zdrowia  z e-skierowania i EDM - Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy na bezpłatne  szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej dostępne w ramach Projektu „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

Na stronie projektu „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej" >>> dostępny jest już harmonogram szkoleń  do końca 2020 roku. Szkolenia dedykowane są POZ-om oraz AOS-om.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż rozpoczynamy kolejną –  IV turę rejestracji na szkolenia dla szpitali, która trwać będzie od 1 września br. do 31 października br.

Do udziału w merytorycznych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów Centrum e-Zdrowia zachęcamy szczególnie w kontekście zbliżającego się terminu obowiązkowego wystawiania skierowań w postaci elektronicznej, przypadającego na dzień 08.01.2021 r >>>.

Z uwagi na niezmieniającą się sytuację epidemiczną, szkolenia nadal prowadzone są w formie on-line.

Przypominamy, że udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Szkolenia przeznaczone dla pracowników placówek medycznych posiadających aktualną umowę na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Szkolenia są bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) oraz z budżetu państwa.

Źródło: Centrum e-Zdrowia

Wszystkie aktualności