Drukuj

e-dokumentacja medyczna

Bezpłatne szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej dla podmiotów udzielających świadczeń w rodzaju: SZP, POZ, AOS

21.07.2021

Trwa nabór na bezpłatne szkolenia z zakresu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w ramach Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

Do udziału w realizowanych przez Centrum szkoleniach zachęcamy szczególnie w kontekście pozyskania wiedzy z zakresu wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej za pośrednictwem Systemu P1.

Przypominamy, że obowiązek zapewnienia wymiany danych zawartych w EDM wszedł w życie z dniem 1 lipca 2021 r.

Aktualny Harmonogram szkoleń dla POZ-ów oraz AOS-ów obejmujący III kw. 2021 r. dostępny jest na stronie: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/.

Pod wskazanym wyżej adresem znajdują się również wszystkie informacje dotyczące Projektu i organizacji szkoleń, w tym Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu.

Przypominamy również, że 1 czerwca ruszyła VII tura rejestracji dla szpitali, której zakończenie przewidziane jest na 31.08.2021 r. W procesie rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenia w dalszym ciągu prowadzone są wyłącznie w formie on-line.

Zgodnie z regulaminem, przypominamy, że jeden podmiot leczniczy może uczestniczyć w szkoleniu w ramach Projektu wyłącznie jeden raz.

Zapraszamy do rejestracji https://akademiaedm.cez.gov.pl/signin.

W razie pytań bądź problemów prosimy o kontakt:

infolinia - tel. 19457 wew. 8
Infolinia czynna godzinach 8:00-15:00.

Uwaga! Od 29 lipca 2021 r. ulegnie zmianie numer Infolinii Centrum e-Zdrowia. Nowy numer infolinii to 19 239. Godziny pracy infolinii pozostają bez zmian

Szkolenia realizowane są w ramach Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

 Źródło: Centrum e-Zdrowia

Wszystkie aktualności