Drukuj

e-dokumentacja medyczna

Bezpłatne szkolenia z EDM - nowa Platforma rejestracyjna Akademii CeZ już dostępna

01.09.2021

Bezpłatne szkolenia z EDM – nowa Platforma rejestracyjna Akademii CeZ już dostępna

W związku z kontynuacją przez Centrum e-Zdrowia naboru na bezpłatne szkolenia dot. Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz pozostałych e-usług udostępnianych w ramach informatyzacji obszaru ochrony zdrowia, informujemy, że 31 sierpnia br. została uruchomiona nowa wersji Platformy rejestracyjnej Akademii CeZ umożliwiająca rejestrację na szkolenia z EDM.

Rozbudowana Platforma daje nowe możliwość, w tym m.in.:

  • wielokrotne zgłaszanie przez podmiot leczniczy do udziału w szkoleniach z EDM  swoich pracowników, z  zastrzeżeniem, że każdorazowo podmiot będzie musiał delegować pracowników, którzy dotychczas nie skorzystali ze wsparcia w ramach ww. Projektu;
  • samodzielny wybór terminu szkolenia przez każdego zgłoszonego przez podmiot uczestnika szkoleń w ramach szkoleń otwartych;
  • stały dostęp dla przedstawicieli Podmiotu do konta Podmiotu na którym znajdują się informacje dot. dotychczas zgłoszonych przez podmiot uczestników szkoleń (m.in.: dane uczestnika, termin szkolenia, status dokumentacji poszkoleniowej, obecność na szkoleniu);
  • zapis na aktualne i przyszłe szkolenia prowadzone w ramach Akademii CeZ za pomocą jednego konta zarówno w przypadku podmiotu leczniczego (konto Podmiotu) jak również każdego ze zgłoszonych uczestników szkoleń (konto Uczestnika).

Nowy Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie zawierający Instrukcję rejestracji i obsługi konta Przedstawiciela podmiotu oraz Uczestnika szkoleń dostępny jest na stronie Projektu pod adresem: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy użytkownicy, którzy dotychczas założyli konto na platformie rejestracyjnej Akademia CeZ, aby móc korzystać z konta będą zobowiązani do ustawienia nowego hasła do konta za pomocą funkcji „Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj je” dostępnej na stronie logowania.

Zapraszamy wszystkie szpitale, placówki POZ i AOS, które mają aktualny kontrakt z NFZ do rejestracji na szkolenia poprzez stronę https://akademiaedm.cez.gov.pl/signup.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Infolinia: tel. 19 239 wew. 8 - czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Szkolenia są bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) oraz z budżetu państwa.

Pobierz komunikat w pdf

 

Wszystkie aktualności