Drukuj

e-dokumentacja medyczna

Bezpłatne szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej dla Szpitali, POZ-ów oraz AOS-ów

28.10.2021

Informujemy, że na stronie Centrum e-Zdrowia w zakładce Akademia CeZ w zakresie Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”  dostępny jest już nowy harmonogram szkoleń dla placówek POZ i AOS obejmujący terminy do końca IV kwartału 2021 r.
Na stronie został udostępniony również harmonogram szkoleń otwartych dla szpitali obejmujący terminy na listopad-grudzień 2021 r.

Harmonogram dostępny jest na stronie: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/.
Pod wskazanym adresem znajdują się również wszystkie informacje dotyczące Projektu i organizacji szkoleń, w tym Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu.

Przypominamy, że udział w szkoleniach jest bezpłatny. Z uwagi na niezmieniającą się sytuację epidemiczną w chwili obecnej szkolenia nadal prowadzone są wyłącznie w formie online.

Przypominamy, że 31 sierpnia br. uruchomiono nową wersję Platformy rejestracyjnej Akademii CeZ umożliwiającą rejestrację na szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM). Instrukcja rejestracji i obsługi konta Przedstawiciela podmiotu oraz Uczestnika szkoleń stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją przed przystąpieniem do rejestracji.

Zapraszamy wszystkie Szpitale, placówki POZ i AOS, które mają aktualny kontrakt z NFZ do rejestracji na szkolenia poprzez stronę https://akademiaedm.cez.gov.pl/signup.

W razie pytań prosimy o kontakt:

  • e-mail: akademiaedm@cez.gov.pl
  • Infolinia: tel. 19 239 wew. 8 - czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

 

Komunikat w pdf >>>

 

Źródło: Centrum e-Zdrowia

Wszystkie aktualności