Drukuj

e-dokumentacja medyczna

Nowe zagadnienia na bezpłatnych szkoleniach z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej: raportowanie świadczeń udzielonych uchodźcom z Ukrainy!

22.04.2022

Komunikat Centrum eZdrowia

Informujemy, że zakres szkoleń realizowany w ramach Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”  został rozszerzony o zagadnienia związane z dostępem do świadczeń medycznych uchodźcom z Ukrainy.

Aktualny harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie CeZ. Pod wskazanym adresem znajdują się również wszystkie informacje dotyczące Projektu i organizacji szkoleń, w tym Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu.

Przypominamy, że za udział w szkoleniach przysługuje 5 punktów edukacyjnych. Punkty edukacyjne może otrzymać każdy lekarz oraz lekarz dentysta, który weźmie udział w szkoleniu i wypełni dokumentacje poszkoleniową. Zaświadczenie o przyznanych punktach edukacyjnych zostanie wysyłane drogą mailową, na adres podany do rejestracji.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. W chwili obecnej szkolenia nadal prowadzone są wyłącznie w formie online.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę dotyczącą wdrażanych rozwiązań w tym szczególnie w zakresie raportowania zdarzeń medycznych i wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Zapraszamy wszystkie Szpitale, placówki POZ i AOS, które mają aktualny kontrakt z NFZ do rejestracji na szkolenia poprzez stronę https://akademiaedm.cez.gov.pl/signin.

W razie pytań prosimy o kontakt:

  • mailowo: akademiaedm@cez.gov.pl
  • telefonicznie: 19 239, dla dzwoniących z zagranicy: +48 515 239 239. Pomoc świadczona jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu (również w święta).

 Centrum e-Zdrowia

Wszystkie aktualności